•  +48 15 836 41 42
 •  info@piotrowice.pl   
 •  

Gładź polimerowa biała STABILL PM-50Kontakt


Dział Obsługi Klienta:
Fidor, 26-200 KońskieAdres korespondencyjny:
Piotrowice 106, 27-630 Zawichost

STABILL PM-50 przeznaczona jest do wykonywania najwyższej jakości cienkowarstwowych wypraw finalnych na równych powierzchniach. Może służyć także do niwelowania niewielkich nierówności i ubytków oraz do cienkowarstwowego szpachlowania płyt G-K oraz ich spoinowania z użyciem taśmy zbrojącej. Do stosowania na ścianach i sufitach wewnątrz pomieszczeń nienarażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

STABILL PM-50 to gotowa do użycia masa na bazie wodnej dyspersji żywicy polimerowej, wypełniaczy i dodatków modyfikujących, o doskonałej przyczepności, dająca gładkie, białe, paroprzepuszczalne powierzchnie. Gładź po związaniu daje się łatwo szlifować papierem ściernym i siatkami ściernymi. Dzięki specjalnie dobranej recepturze nie „zamula” papieru ściernego, a lekkość obróbki zachowuje do 2 tygodni od nałożenia. Nie zużyta masa, przechowywana w szczelnie zamkniętym opakowaniu, przez długi czas zachowuje przydatność do dalszego stosowania. Nadaje się  do aplikacji ręcznej (paca stalowa lub wałek) jak i maszynowej - szczególnie agregatami hydrodynamicznymi.

 • Przygotowanie podłoża
 • Sposób
  użycia
 • Dane
  techniczne
 • Składowanie
  i uwagi

Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania odnoszą się do temperatury (23±2)°C i wilgotności powietrza (50±5)%. Wyrób zgodny z normą PN-EN 15824. Produkt posiada Atest higieniczny PZH.

Skład: wodna dyspersja żywicy akrylowej, wypełniacze i dodatki modyfikujące
Temperatura stosowania od +5°C do +25°C
Przybliżone zużycie (przy grubości warstwy 1 mm) ok. 1,9 kg/m2
Grubość jednej warstwy do 4 mm
Współczynnik przewodzenia ciepła 0,82 W/mK
Przyczepność ≥ 0,3 MPa
Rekacja na ogień klasa A2-s2, d0Materiały do pobrania
Zadaj pytanie