•  +48 15 836 41 42
 •  info@piotrowice.pl   
 •  

Gładź polimerowa extra biała finisz STABILL PM-60Kontakt


Dział Obsługi Klienta:
Fidor, 26-200 KońskieAdres korespondencyjny:
Piotrowice 106, 27-630 Zawichost

STABILL PM-60 przeznaczona jest do wykonywania najwyższej jakości cienkowarstwowych wypraw finalnych o zwiększonej wytrzymałości na mineralnych powierzchniach budowlanych. Służy także do cienkowarstwowego szpachlowania płyt G-K oraz ich spoinowania z użyciem taśmy zbrojącej oraz niwelowania niewielkich nierówności i ubytków. Do stosowania na ścianach i sufitach wewnątrz pomieszczeń nienarażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

STABILL PM-60 to najwyższej jakości gotowa do użycia masa polimerowa o bardzo dobrej przyczepności do podłoży spotykanych w budownictwie. Dzięki specjalnie opracowanemu składowi nie „zamula” papieru ściernego. Po krótkim sezonowaniu zyskuje wysoką twardość i odporność na zarysowania i obicia. Niezużyta masa, przechowywana w szczelnie zamkniętym opakowaniu, przez długi czas zachowuje przydatność do dalszego stosowania. Nadaje się do aplikacji ręcznej (paca stalowa lub wałek) jak i maszynowej - szczególnie agregatami hydrodynamicznymi.

 • Przygotowanie podłoża
 • Sposób
  użycia
 • Dane
  techniczne
 • Składowanie
  i uwagi

Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania odnoszą się do temperatury (23±2)°C i wilgotności powietrza (50±5)%. Wyrób zgodny z normą EN 13963 (Masa szpachlowa dwufunkcyjna do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych, typ 3A. Do nakładania ręcznego i maszynowego) oraz EN 15824. Produkt posiada Atest higieniczny PZH.

Skład: wodna dyspersja żywicy akrylowej, wypełniacze i dodatki modyfikujące
Temperatura stosowania od +5°C do +25°C
Przybliżone zużycie (przy grubości warstwy 1 mm) ok. 1,6 kg/m2
Grubość jednej warstwy od 1 do 2 mm
Wytrzymałość na zginanie: ≥ 250 N

Współczynnik przewodzenia ciepła 0,82 W/mK
Przyczepność ≥ 0,3 MPa
Rekacja na ogień klasa A2-s2, d0Materiały do pobrania
Zadaj pytanie