•  +48 15 836 41 42
 •  info@piotrowice.pl   
 •  

Gładź polimerowa lekka finisz STABILL PM-70Kontakt


Dział Obsługi Klienta:
Fidor, 26-200 KońskieAdres korespondencyjny:
Piotrowice 106, 27-630 Zawichost

STABILL PM-70 przeznaczona jest do wykonywania wysokiej jakości cienkowarstwowych wypraw finalnych na powierzchniach wewnątrz budynków. Doskonale wypełnia niewielkie szczeliny, ubytki i nierówności tworząc gładką, równą płaszczyznę.

STABILL PM-70 to gotowa do użycia lekka masa o doskonałej przyczepności, niezwykle łatwa w aplikacji, tworząca gładkie, paroprzepuszczalne warstwy. Dzięki specjalnie dobranej recepturze powierzchnie pokryte gładzią dają się łatwo szlifować nie „zamulając” papieru ściernego. Nie zużyta masa, przechowywana w szczelnie zamkniętym opakowaniu, przez długi czas zachowuje przydatność do dalszego stosowania. Nadaje się do aplikacji ręcznej (paca stalowa lub wałek) jak
i maszynowej - szczególnie agregatami hydrodynamicznymi. Do stosowania na ścianach i sufitach wewnątrz pomieszczeń nienarażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

 

Zobacz film o produkcie - "Gotowa gładź polimerowa lekka finisz STABILL PM-70 - zastosowanie i sposób użycia"

 • Przygotowanie podłoża
 • Sposób
  użycia
 • Dane
  techniczne
 • Składowanie
  i uwagi

Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania odnoszą się do temperatury (23±2)°C i wilgotności powietrza (50±5)%. W innych warunkach właściwości produktu mogą ulec zmianie. Wyrób zgodny z normą PN-EN 15824. Produkt posiada Atest higieniczny PZH.

Skład: wodna dyspersja żywicy akrylowej, lekkie wypełniacze i dodatki modyfikujące

Temperatura stosowania od +5°C do +25°C

Przybliżone zużycie (przy grubości warstwy 1 mm) ok. 1,2 kg/m2

Grubość jednej warstwy do 2 mm

Przyczepność ≥ 0,3 MPa

Barwa jasnoszaraMateriały do pobrania
Zadaj pytanie